Kongres dla rodziców - 16 czerwca 2019

Drodzy rodzice,

Serdecznie zapraszam Was na I w Polsce Narodowy Kongres dla rodziców poświęcony terapiom, które usuwają skutki spektrum autyzmu oraz chorób neurologicznych.

Wiemy już, że w niektórych sytuacjach ciężkiej choroby z powikłaniami tradycyjne środki leczenia mogą okazać się bezbronne. Potrzebna jest nam zatem skuteczna alternatywa. Aby jej zaufać należy ją dobrze poznać. Do tego potrzebna jest edukacja. Tak drodzy Państwo my rodzice swoich kochanych dzieci w dzisiejszych czasach musimy sami się edukować w kwestiach zdrowotnych, ponieważ zostawieni sami sobie z chorobą naszego dziecka wielokrotnie nie mamy dokąd pójść po pomoc. Aby uniknąć bezsensownego błąkania się po różnych miejscach w poszukiwaniu nadziei na poprawę stanu zdrowia dziecka należy zrozumieć skąd się to wszystko wzięło.
Pomyślcie drodzy rodzice czy naprawdę dziko żyjące zwierzęta w dżunglach czy lasach korzystają z pomocy lekarzy i terapeutów? Oczywiście, że nie. Zwierzęta te żyją w zgodzie z naturą. A my najmądrzejsze ssaki tej ziemi mamy naprawdę koszmarne problemy zdrowotne.
Dlaczego kongres skierowany jest do Was Rodziców ?
Wychowujecie swoje dzieci. To Wy decydujecie o ich wychowaniu, upodobaniach, nawykach i przygotowaniu do życia. To Wy je prowadzicie przez życie starając się przekazać wszystko co najlepsze.

Dzieci są Naszą przyszłością, przedłużeniem naszego życia, kontynuacją rozwoju, postępu, utrzymaniem gatunku ludzkiego. Ale przyszło im żyć niestety w bardzo trudnych warunkach rozwoju cywilizacji. Mają skażoną, wyjałowioną z wartości odżywczych żywność, skażone powietrze i wodę. Ich organizmy są obciążone toksynami po lekach, antybiotykach, szczepionkach i niezdrowym jedzeniu. Kumulacja toksyn w ich organizmach niszczy im zdrowie a niekiedy nawet życie. Dzisiaj już niemowlaki zapadają na choroby, na które kiedyś zapadali wyłącznie dorośli.

Co się dzieje z dziećmi tej ziemi ?

Aby zapobiec upośledzeniu zdrowotnemu Naszemu a w szczególności Naszych dzieci potrzeba Nam nauczyć się mądrze żyć w świecie dostatku i dokonywać właściwych wyborów, z pełną świadomością prowadzić nasze życie. Dzieci będą Nas naśladować.

Kongres być może rozpocznie proces Waszej edukacji, być może będzie jej kontynuacją. Wiedza jest wyjątkowo cennym nabytkiem, ponieważ pozwala min. dokonać koneksji naszego życia ze zdrowiem. Tego drodzy rodzice wszyscy potrzebujemy.

Szczegóły spotkania:

Miejsce : Warszawa wkrótce dokładna lokalizacja

Koszt uczestnictwa: 80 zł do 15 maja
                              od 16 maja 100 zł

Zgłoszenie oraz zakup biletu:

Zgłoszenia można dokonywać telefonicznie: 730-860-118, 796-104-050 oraz mailowo: info@naturopata.pl

Forma płatności:

Prosimy o przelew na konto

ENSO Electronics (UK) Ltd.,
Rachunek bieżący w PLN
25 1500 1878 1218 7008 8870 0000

W temacie przelewu proszę wpisać słowo "Kongres" oraz podać Imię i nazwisko oraz email.
Pozwoli to na przesłanie Państwu imiennego biletu drogą elektroniczną. Należy go wydrukować oraz przynieść ze sobą w dniu spotkania. W przypadku braku możliwości wydrukowania biletu możecie Państwo odebrać go przed rozpoczęciem Kongresu.